7 dni Westerplatte


1 września 1939r. o godzinie 04:48 niemiecki pancernik „Schleswig-Holstein” rozpoczął ostrzał Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte. Niedługo potem do ataku dołączyła kompania szturmowa Krigsmarine...

Zakon Krańca Świata (Enclave)


Świat po apokalipsie. Dookoła znaki, świadczące o upadku ludzkości. Wszystko to z powodu spisku wielkich przywódców religijnych, którzy odkryli sposób kontrolowania rzeczywistości – Mistrzowie Blasku.

Craftsmen


Przyszłość małego miasteczka stoi pod znakiem zapytania. Poszukiwany jest zarządca, który postawi gospodarkę miejską na nogi i sprawi, że małe miasteczko zostanie umieszczone na mapie królestwa.

Raverun


Gracze wcielają się w role władców walczących o przejęcie kontroli nad krainą Raverunu. Każdy z nich ma do dyspozycji najemników o wątpliwej lojalności.

K–Dron


K–Dron to bryła geometryczna o 11 ścianach, odkryta 11 stycznia 1985 roku i opatentowana dwa lata później przez polskiego artystę, ilustratora, scenografa – Janusza Kapustę. Bryła ta posiada niezwykłe właściwości optyczne, akustyczne oraz strukturalne.